hakkimizda

HAKKIMIZDA

Onur Mensucat A.Ş. Logo

1984 yılında duvardan duvara halı ile zemin sektörüne giriş yapan firmamız ilerleyen süreçte laminat parke, çim halı, karo halı , pvc yer döşemelerini de ürün grubuna katmıştır.

            Kuruluşumuz Dinarsu duvardan duvara halılarının Türkiye dağıtıcı bayiliği ile Samur duvardan duvara halılarının Ege Bölge bayiliğini yapmaktadır. Bunun dışında  firmamız laminat parkede Çamsar Entegre A.ş. ve Yıldız Entegre A.ş.’nin İzmir ana bayisidir. Çim halıda Confetti Halı Sanayi A.Ş , rip halıda Zemin Yer Kaplamaları Ltd. Şti. Ege bölge bayiliği de firmamızca yürütülmektedir.

            Konut ve yoğun trafik pvc grubuda , toptan satışını yaptığımız ürünler arasındadır.

            Kaymaz taban yolluk grubunda yüksek stok seviyesi ile çalışan ve her yıl güncel desenler ile koleksiyon yenileyen firmamız, uygun fiyatları ve  bu konuda verdiği hizmetlerle her zaman gündemdedir. Dinarsu T.A.Ş. tarafından firmamız için özel olarak üretilen , desenleri firmamıza özgün Onur ve Bella koleksiyonları ile Özerdem Mensucat Anonim Şirketi’nce üretilen Armada, Aksu koleksiyonlarımızda, müşterilerimizin beğenisini kazanmış ve satış kabiliyeti yüksek üründür.

            Art Carpet San.Tic. A.ş tarafından firmamıza özel MİLİMETRİK markası ile üretilen ARYA serisi kesme akrilik halılarımız 2018 yılında uygun fiyat ve desenleri ile müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

            Kasım 2018 de ayrıca %100 Solution Dyed Nylon P.A ithal karo halılarımızda “BUGÜN İSTE YARIN AL”sloganı ile stoklarımızda yerini alacaktır.

            Elimizde bulunan standart ürünler dışında, özel üretim gerektiren , dayanıklılık yüzeyi yüksek turistik tesis cami ve yurt halıları ile özgün tasarım , duvardan duvara halılarla ilgili çalışmalarda uğraş alanlarımız içinde yer almaktadır.

            Şirketimiz 3500 metrekaresi kapalı olmak üzere mevcur raf sistemi ile 5500 metrekare depolama alanına sahiptir.

            Üç forklift, pazarlama ve sevkiyatta kullanılan onbir araç, geçmişten gelen deneyim ve yüksek stok seviyemiz ile müşterilerimize en doğru, en uygun fiyatlı ürünleri sunmak öncelikli ilkemizdir.

Araç Parkımız